Категории и товары
  Биологически активные добавки
  Витамины
  Гигиена и здоровье
  Изделия медицинского назначения
  Лекарственные препараты
      Гомеопатия
      Гормональные препараты,средства контрацепции
      Ингаляционные формы и спреи
      Инъекционные формы
      Капсулы, таблетки, драже
      Назальные, ушные и глазные капли
      Наружные лекарственные формы
      Разное
      Растворы для перорального приема
      Свечи
      Суспензии и сиропы
  Лечебная косметика
  Новинки
  Товары для детей
  Травы
  Чаи и продукты питания
Лучший товар
Гропринозин таб 500мг №20
Гропринозин таб 500мг №20
Код товара: 8000376
Производитель:
есть в наличии
44.45грн. узнать
больше
Сайт является интернет витриной и содержит строго информационную цель.

Главная / Лекарственные препараты / Капсулы, таблетки, драже Версия для печати добавить отзыв

Эспумизан 40мг №25 капс
Эспумизан 40мг №25 капс
увеличить...


Код товара: 8000384
Производитель:
Отзывов: 2 - добавить отзыв

1 2 3 4 5
цена:
19.40грн.


есть в наличии

115     10792

Эспумизан 40мг №25 капс - ИнструкцияІнструкція для застосування ЕСПУМІЗАН®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичногозастосування препарату

Еспумізан®

(Espumisan® )

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: майже круглі, жовті, м’які капсули зжелатину зі швом і гладкою поверхнею; вміст капсул безбарвний, а також можебути злегка мутним;

склад: 1 м’яка капсула містить 40 мг симетикону (щоскладається із полідиметилсилоксану: SiO2 = 93,5% : 6,5%)

допоміжні речовини: желатин; гліцерин 85%;метил-4-гідроксибензоат; барвник хіноліновий жовтий, Е 104; барвникжовто-оранжевий S, Е 110.

Форма випуску. Капсули м’які.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при функціональних кишковихрозладах. Силікони. Код АТС A03AX13.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Симетикон – це стабільнийполідиметил-силоксан, що має поверхневоактивні властивості. Він змінюєповерхневий натяг пухирців газу, які знаходяться в харчовій кашиці та в слизутравного тракту, внаслідок чого вони розпадаються. Гази, що при цьомувивільняються, можуть потім всмоктуватися стінкою кишечнику, а також виводитисяназовні. Дія симетикону має чисто фізичний характер; він не вступає в хімічніреакції, у фармакологічному і фізіологічному відношеннях інертний.Фармакокінетика. Після перорального прийняття симетикон не всмоктується і післяпроходження травним трактом виводиться у незміненому вигляді.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування порушень травноготракту, що супроводжуються метеоризмом; як допоміжний засіб прирентгенологічних та/або ультразвукових дослідженнях органів черевної порожнини.

Спосіб застосування та дози. Порушення травного тракту, обумовленінадмірним газоутворенням. Діти старше 6 років, підлітки та дорослі приймають по2 м’які капсули Еспумізану®, що відповідає 80 мг симетикону, 3 – 4рази на добу, під час або після їди, а за необхідності – перед сном. Тривалістьлікування залежить від перебігу симптоматики. За необхідності, Еспумізан®можна приймати протягом тривалого часу. Для підготовки до рентгенологічнихта/або ультразвукових досліджень. Рекомендується приймати по 2 м’які капсулиЕспумізану® 3 рази на добу, що відповідає 240 мг симетикону, за добудо дослідження та 2 м’які капсули Еспумізану®, що відповідає 80 мгсиметикону, вранці в день дослідження. Повторна поява та/або триваліші скарги збоку травного тракту вимагають клінічного уточнення. Для лікування дітеймолодше 6 років застосовують препарат Еспумізан® L у виглядіемульсії.

Побічна дія. При прийманні Еспумізану® таких явищдотепер не спостерігалось.

Протипоказання. Алергія до симетикону або до одного з компонентівпрепарату.

Передозування. Дотепер таких явищ не спостерігалось.

Особливості застосування. Внаслідок вмісту в препаратіметил-4-гідроксибензоату при його застосуванні може мати місце появакропив’янки, а також можливі реакції уповільненого типу, наприклад контактнийдерматит або реакції негайного типу з кропив’янкою і бронхоспазмом. Ці ліки містятьбарвник жовто-оранжевий S, Е 110, який може спричинити алергічні реакції, утому числі астму, в осіб, які мають підвищену до нього чутливість. Алергіячастіше спостерігається в осіб, які мають алергію до ацетилсаліцилової кислоти.Препарат можна застосовувати під час вагітності та у період годування груддю.Еспумізан® не впливає на здатність керувати транспортом таобслуговувати складні механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С!Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей місці! Термін придатності –3 роки.

Поиск по букве

А Б В Г Д Е Ё Ж З И
Й К Л М Н О П Р С Т
У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9